OfertaSklepKontaktHistoria wizytOrgon (baza danych)Panel diagnosty
Zajmujemy się profilaktyką zdrowia od 2007 roku. tel. 509911052, email: poczta@biowave.pl

Panel diagnosty

Panel diagnosty to aplikacja umożliwiająca łatwe i przejrzyste prowadzenie gabinetu biorezonansu. Aplikacja umożliwia identyfikację ampułek i ustawień Orgonu po symbolu i numerze np. O345 oznacza program orgonu nr 345. W bazie zapisane są ampułki holenderskie i angielskie ale można dodać również inne (np. kanadyjskie). Można tu zakładać kartotekę pacjentów, dodawać diagnozy, terapie a następnie sprawdzenia. System sam pokaże wyeliminowane patogeny. Dzięki tej aplikacji, diagnosta oraz pacjent mają bezpośredni wgląd do prowadzonych diagnoz oraz terapii. Dzięki chronologicznej kolejności wpisów, cały proces terapeutyczny jest przejrzysty i czytelny.

Dodatkowo w prezencie dostajesz dostęp do bazy danych Orgon. W bazie można przeglądać pojedyncze wpisy, grupować w całe działy, a dzięki wyszukiwarce, bez większych problemów odnaleźć właściwe ustawienia. Baza jest stale rozwijana i uzupełniana, można wnioskować o poprawki wpisów czy dodawać własne sugestie dotyczące słów kluczowych czy opisów co premiowane jest przedłużeniem subskrypcji. Prościej się już nie da!

Aby uzyskać dostęp do Panelu diagnosty, zaloguj się.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, załóż je tutaj.
×

Rejestracja


×

Resetowanie hasła

Wpisz poniżej swój adres email i naciśnij przycisk wyślij. Na podany adres email przyślemy Ci link do zmiany hasła.Dostęp do Panelu diagnosty jest płatny. Ceny subskrypcji opisane są tutaj.Biorezonans | Komora Hiperbaryczna | Psychobiologia
Copyright by Singerton Group © 2024. All Rights Reserved.